Jak działa system

Co to jest System Benefitowy PayU?

System Benefitowy PayU to przygotowana specjalnie dla firm współpracujących z PayU oferta promocyjna na usługi biznesowe wspierające rozwój każdego sklepu online.

Jak działa System Benefitowy PayU?

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem ze zniżek, wygeneruj kod uprawniający do ich uzyskania, który zostanie wysłany na Twojego maila podanego przy rejestracji. Następnie z tym kodem zgłoś się do osoby kontaktowej podanej przez partnera w szczegółach oferty umieszczonej na stronie.
System jest przeznaczony dla zarejestrowanych użytkowników. Jeśli chcesz sprawdzić szczegóły ofert, a korzystasz z usług PayU, zarejestruj się - to zajmie Ci tylko chwilę. Po rejestracji musisz chwilę poczekać na aktywację konta, nie potrwa to długo (od poniedziałku do piątku czas oczekiwania to maksymalnie 24 godziny). Po aktywacji konta, będziesz mógł generować kody uprawniające do zniżek i w pełni korzystać z oferowanych usług.

Dla kogo jest System Benefitowy PayU?

Uczestnikami Systemu Benefitowego PayU mogą być wszystkie sklepy online, które mają podpisaną umowę z PayU na świadczenie płatności elektronicznych. Jeśli już masz taką umowę – zapraszamy do rejestracji i logowania. Jeśli jeszcze nie korzystasz z płatności PayU w swoim sklepie, zapraszamy do rejestracji, gdzie wszystkich formalności można dopełnić całkowicie online - rejestracja.
Szczegółowy Regulamin Systemu Benefitowego PayU znajduje się tu.